Polecamy

Nowe promocje w Biedronce

Link sponsorowany

Wielka Loteria Urodzinowa Leroy Merlin 2017

Dekoracje wielkanocne

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:
Sieci handlowe: Kik Netto

Nadchodząca wielkimi krokami Wielkanoc to najwyższy czas, by w naszych domach zagościła wiosna. W sklepach pojawiają się coraz ciekawsze dekoracje wielkanocne, zatem warto przyjrzeć się ofertom najciekawszym z nich, przeglądając gazetki promocyjne. 

Pastelowa oferta KIK

Z okazji Wielkiej nocy sklep KIK oferuje mnóstwo gadżetów świątecznych z dominującym motywem zająca. Przeważają delikatne, pastelowe barwy, biel oraz żółć. Zające z porcelany lub drewna radośnie kicające po naszym suto zastawionym stole - to chyba właśnie to, co najdobitniej kojarzy się z magią wielkanocnych świąt. 

Link sponsorowany

Wielkanoc to nie tylko wiosenne potrawy, ale również pyszne, kolorowe ciasta. Do wypieku drożdżowych i piaskowych bab używaj pastelowych foremek, bajecznych silikonowych form do pieczenia, a gotowe ciasta serwuj na nowoczesnych naczyniach w pastelowych kolorach. Twoi goście na pewno będą zachwyceni!

Udekoruj stół z Netto

Wiosna, to przede wszystkim świeżość - nowe pędy roślin, młodziutkie, kolorowe kwiaty, wielkanocna trawka w ładnej doniczce. Netto oferuje z okazji świąt wielkanocnych wspaniałe dekoracje wiosenne - świeczniki w kształcie klatki dla ptaków, rowery wiozące doniczki pełne młodziutkich traw, świeże kwiatowe kompozycje z traw czosnku, kwiatów storczyka lub hortensji. Włożone do kolorowych, wiosennych flakonów będą one wspaniałą ozdobą dla świątecznego stołu, czy kuchennego parapetu w ten niezwykły czas! Netto oferuje również ceramiczne, porcelanowe i drewniane ozdoby w postaci wesołych zajęcy, żabek, czy filcowe koszyczki z wizerunkiem kolorowych kur - doskonałe na świąteczny stół!